Проектування гірничих виробітків і гірничих відводів

Проектування гірничих виробітків і гірничих відводів

ТОВ «Гірська компанія «Укргеопроект» надає послуги з проектування гірничих виробітків і гірничих відводів як для українських, так і для зарубіжних компаній.

Проектування гірничих виробітків і гірничих відводів проводиться в умовах грунтів з високою обводненістю, для мулистих і валунистих грунтів, а також в обмежених умовах, в широких і вузьких долинах.

Висококваліфіковані фахівці нашого підприємства відмінно справляються з проектами розробки родовищ будь-якого рівня складності.

Великий досвід роботи та наявність великої бази даних дозволяє нам запропонувати замовникам технічні рішення, що забезпечують мінімальні капіталовкладення і витрати на гірничі роботи.

За бажанням замовника в проекті може бути врахований наявний у підприємства набір гірської техніки і збагачувального обладнання. Проектування гірничих виробітків і відводів нашою компанією - гарантія високої рентабельності і швидкої окупності гірничого підприємства.

«Укргеопроект» - це професійна геологорозвідка в Україні та за її межами, а також кваліфікований аудит гірничодобувної промисловості.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Геодезія та геологія

Інженерно-геологічні вишукування під будівництво

Інженерно-геологічні вишукування під будівництво

10.09.2014

Інженерно-геологічні вишукування під будівництво, послуги від професіоналів "Укргеопроект".У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, які здійснюють роботи на високопрофесійному рівн…

Тип: продам

 
 
Підрахунок запасів корисних копалин

Підрахунок запасів корисних копалин

10.09.2014

Здійснюємо підрахунок запасів корисних копалин. Гарантуємо конфіденційність інформації, індивідуальний підхід і професіоналізм!Ми сприяємо успіху наших клієнтів у кожному проекті…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Геологорозвідка в Україні, аудит гірничого бізнесу, буріння свердловин - Укргеопроект, ТОВ
(основний офіс)

02140, Україна, Київська, Київ, вул. Бориса Гмирі, будинок 8б
  • +38 (044) 573-05-XX

Статті компанії

Виведемо на чисту воду, або Де замовити буріння водяних свердловин?

05 вересня 2014 в 15:30
 

Без води неможлива життєдіяльність людини. Вона є дуже важливим компонентом життя і значною мірою впливає на рівень комфорту. Якщо ви плануєте придбати будинок або ділянку, вам обов'язково варто подбати про те, звідки ви…

 
 

Розвідка родовищ корисних копалин. Розкриваємо головний фактор успіху

05 вересня 2014 в 12:05
 

Однією із стадій геологорозвідувальних робіт є розвідка родовищ корисних копалин. В наш час для її здійснення використовують сучасне обладнання, за допомогою якого збирається інформація про родовище. Провідною компанією…

 
 

Сайти

Сайт компанії Укргеопроект

Сайт компанії Укргеопроект

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги