Укргеопроект

Розвідка родовищ корисних копалин, буріння свердловин (Україна) - послуги від професіоналів!

Підприємство Укргеопроект працює на ринку з 2006 року і є першою в Україні незалежною приватною компанією, що надає послуги в галузі геологорозвідки і розробки родовищ корисних копалин.

Група компаній об’єднує в собі підприємства, які виконують геологорозвідувальні роботи (ГРР) на тверді корисні копалини, підземні природні води інженерно-геологічні вишукування (ліцензія АВ № 589676 Держбуду України, сертифікат відповідального виконавця АР № 006325) в Україні та за кордоном, інженерно-будівельне проектування у частині безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму (сертифікат відповідального виконавця АР № 007991).

Пошук та розвідка корисних копалин - один із головних напрямків діяльності компанії.

Нами проводиться повний комплекс робіт по геологорозвідці:

- Складання проектів на проведення геологорозвіду-вальних робіт, буріння свердловин,
- Геофізичні наземні і свердловинні дослідження,
- Геохімічні, лабораторні та топографічні роботи,
- Моделювання родовищ,
- Технологічні випробування,
- Підрахунок запасів корисних копалин,
- Складання техніко - економічних обгрунтувань, геологічного звіту про виконані роботи,
- Розгляд та затвердження запасів в ДКЗ України, передача звіту в ДНВП «Геоінформ» за дорученням Замовника.

Наші клієнти отримують ряд наступних переваг:

- Максимальна об'єктивність і достовірність наших висновків, заснована на факті незалежної роботи нашої компанії. ГК «Укргеопроект» належить тільки своїм співробітникам, і не має відношення ні до приватних, ні до державних підприємств задіяних в галузі.

- Гарантія компетентності, заснована на великому досвіді і знаннях наших фахівців в галузі геологорозвідки та оцінки родовищ, мінеральних ресурсів і запасів, реалізації гірських, геологорозвідувальних, інженерно-геологічних проектів та проектів з водозабезпечення на всіх стадіях розвитку.

- Гарантія конфіденційності, а саме, збереження інформації, що надається нашими клієнтами та інформації отриманої за їхні кошти.

Геологорозвідка в Україні виконується нами з дотриманням діючих в нашій країні нормативних документів. Метою геологорозвідувальних робіт є визначення запасів та ресурсів корисних копалин в надрах та їх геолого-економічна оцінка (геолого-економічна оцінка ркк) для визначення доцільності – економічної ефективності розробки родовищ.

Геологорозвідка в Україні, а саме роботи з пошуку та розвідки родовищ корисних копалин проводяться в послідовності, передбаченій "Положенням про стадії геологорозвідувальних робіт на тверді корисні копалини”. Геолком України, м. Київ 2000 р.

На виявлених у процесі пошукових робіт родовищах для визначення їхнього промислового значення належить проводити пошуково-оцінювальні роботи, а потім, у разі отримання позитивних результатів, розвідувальні роботи з метою підготовки виявлених запасів корисних копалин до промислового освоєння.

Ми надаємо якісні та недорогі послуги з геологорозвідки, проводимо буріння свердловин для забезпечення населення і підприємств питною водою.

В даний час основу роботи підприємства складають пошук і розвідка родовищ корисних копалин в Україні, екологічні дослідження, інженерно-геологічні вишукування для будівництва, буріння свердловин на воду.

Всі види робіт виконуються на високому професійному рівні досвідченими фахівцями та робітниками.

Колектив співробітників нашого підприємства має великий досвід у питаннях геологічної розвідки родовищ твердих корисних копалин і підземних вод, геолого-економічної оцінки родовищ, бурінні свердловин на воду, вивченні властивостей грунтів.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Геологорозвідка в Україні, аудит гірничого бізнесу, буріння свердловин - Укргеопроект, ТОВ
(основний офіс)

02140, Україна, Київська, Київ, вул. Бориса Гмирі, будинок 8б
  • +38 (044) 573-05-XX

Статті компанії

Виведемо на чисту воду, або Де замовити буріння водяних свердловин?

05 вересня 2014 в 15:30
 

Без води неможлива життєдіяльність людини. Вона є дуже важливим компонентом життя і значною мірою впливає на рівень комфорту. Якщо ви плануєте придбати будинок або ділянку, вам обов'язково варто подбати про те, звідки ви…

 
 

Розвідка родовищ корисних копалин. Розкриваємо головний фактор успіху

05 вересня 2014 в 12:05
 

Однією із стадій геологорозвідувальних робіт є розвідка родовищ корисних копалин. В наш час для її здійснення використовують сучасне обладнання, за допомогою якого збирається інформація про родовище. Провідною компанією…

 
 

Сайти

Сайт компанії Укргеопроект

Сайт компанії Укргеопроект

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги