Укргеопроект

Розвідка родовищ корисних копалин, буріння свердловин (Україна) - послуги від професіоналів!

Підприємство Укргеопроект працює на ринку з 2006 року і є першою в Україні незалежною приватною компанією, що надає послуги в галузі геологорозвідки і розробки родовищ корисних копалин.

Група компаній об'єднує в собі підприємства, які виконують геологорозвідувальні роботи (ГРР) на тверді корисні копалини, підземні природні води інженерно-геологічні вишукування (ліцензія АВ № 589676 Держбуду України, сертифікат відповідального виконавця АР № 006325) в Україні та за кордоном, інженерно-будівельне проектування у частині безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму (сертифікат відповідального виконавця АР № 007991).

Пошук та розвідка корисних копалин - один із головних напрямків діяльності компанії.

Нами проводиться повний комплекс робіт по геологорозвідці:

- Складання проектів на проведення геологорозвіду-вальних робіт, буріння свердловин,
- Геофізичні наземні і свердловинні дослідження,
- Геохімічні, лабораторні та топографічні роботи,
- Моделювання родовищ,
- Технологічні випробування,
- Підрахунок запасів корисних копалин,
- Складання техніко - економічних обгрунтувань, геологічного звіту про виконані роботи,
- Розгляд та затвердження запасів в ДКЗ України, передача звіту в ДНВП «Геоінформ» за дорученням Замовника.

Наші клієнти отримують ряд наступних переваг:

- Максимальна об'єктивність і достовірність наших висновків, заснована на факті незалежної роботи нашої компанії. ГК «Укргеопроект» належить тільки своїм співробітникам, і не має відношення ні до приватних, ні до державних підприємств задіяних в галузі.

- Гарантія компетентності, заснована на великому досвіді і знаннях наших фахівців в галузі геологорозвідки та оцінки родовищ, мінеральних ресурсів і запасів, реалізації гірських, геологорозвідувальних, інженерно-геологічних проектів та проектів з водозабезпечення на всіх стадіях розвитку.

- Гарантія конфіденційності, а саме, збереження інформації, що надається нашими клієнтами та інформації отриманої за їхні кошти.

Геологорозвідка в Україні виконується нами з дотриманням діючих в нашій країні нормативних документів. Метою геологорозвідувальних робіт є визначення запасів та ресурсів корисних копалин в надрах та їх геолого-економічна оцінка (геолого-економічна оцінка ркк) для визначення доцільності – економічної ефективності розробки родовищ.

Геологорозвідка в Україні, а саме роботи з пошуку та розвідки родовищ корисних копалин проводяться в послідовності, передбаченій "Положенням про стадії геологорозвідувальних робіт на тверді корисні копалини". Геолком України, м. Київ 2000 р.

На виявлених у процесі пошукових робіт родовищах для визначення їхнього промислового значення належить проводити пошуково-оцінювальні роботи, а потім, у разі отримання позитивних результатів, розвідувальні роботи з метою підготовки виявлених запасів корисних копалин до промислового освоєння.

Ми надаємо якісні та недорогі послуги з геологорозвідки, проводимо буріння свердловин для забезпечення населення і підприємств питною водою.

В даний час основу роботи підприємства складають пошук і розвідка родовищ корисних копалин в Україні, екологічні дослідження, інженерно-геологічні вишукування для будівництва, буріння свердловин на воду.

Всі види робіт виконуються на високому професійному рівні досвідченими фахівцями та робітниками.

Колектив співробітників нашого підприємства має великий досвід у питаннях геологічної розвідки родовищ твердих корисних копалин і підземних вод, геолого-економічної оцінки родовищ, бурінні свердловин на воду, вивченні властивостей грунтів.

 
 

Контактна особа

Контакти

Геологорозвідка в Україні, аудит гірничого бізнесу, буріння свердловин - Укргеопроект, ТОВ
(основний офіс)

02140, Україна, Київська, Київ, вул. Бориса Гмирі, будинок 8б
  • +38 (044) 573-05-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create