Розпочато роботу з геолого-економічної оцінки родовищ вапняків і пегматитів

Розпочато роботу з геолого-економічної оцінки родовищ вапняків і пегматитів

Перша в Україні незалежна приватна компанія, що надає послуги в галузі геологорозвідки і розробки родовищ природних ресурсів, почала надавати послуги з геолого-економічної оцінки родовищ вапняків і пегматитів.

Вапняк, який складається переважно з карбонату кальцію (CaCO3), є осадовою гірською породою органічного, рідше хемогенного походження. Його також називають черепашником, утворений він переважно з раковин морських тварин і їх уламків. Найчастіше вапняк використовується в будівництві, металургії - для виплавки металу, сільському господарстві - для розкислення грунтів та підкормки тварин.

Пегматити є жильними гірськими породами, особливістю яких є включення великих розмірів наявних у їхньому складі мінералів. Пегматитові жили служать джерелом сировини для керамічної і скляної, електротехнічної промисловості. З нього також добувають ряд рідкоземельних і рідкіснометальних елементів. Сам по собі пегматит використовується як недорогий виробний камінь.

ТОВ «Гірська компанія «Укргеопроект» надає комплексні послуги з геологорозвідки та економічної оцінки родовищ корисних копалин як в Україні, так і закордоном.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Геологорозвідка в Україні, аудит гірничого бізнесу, буріння свердловин - Укргеопроект, ТОВ
(основний офіс)

02140, Україна, Київська, Київ, вул. Бориса Гмирі, будинок 8б
  • +38 (044) 573-05-XX

Статті компанії

Виведемо на чисту воду, або Де замовити буріння водяних свердловин?

05 вересня 2014 в 15:30
 

Без води неможлива життєдіяльність людини. Вона є дуже важливим компонентом життя і значною мірою впливає на рівень комфорту. Якщо ви плануєте придбати будинок або ділянку, вам обов'язково варто подбати про те, звідки ви…

 
 

Розвідка родовищ корисних копалин. Розкриваємо головний фактор успіху

05 вересня 2014 в 12:05
 

Однією із стадій геологорозвідувальних робіт є розвідка родовищ корисних копалин. В наш час для її здійснення використовують сучасне обладнання, за допомогою якого збирається інформація про родовище. Провідною компанією…

 
 

Сайти

Сайт компанії Укргеопроект

Сайт компанії Укргеопроект

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги