Оцінка родовищ корисних копалин стає все більш і більш затребуваним завданням для сучасного бізнесу. Вона є необхідною як для держави, тому що вона є землевласником, так і для приватного інвестора, оскільки він є покупцем землі. Визначення наявності корисних копалин на досліджуваній території та їхня економічна оцінка — це завдання номер один перед тим, як прийняти рішення про продаж чи покупку території.

Ця експертиза є невід'ємною частиною всього геологорозвідувального процесу на будь-якому його етапі, починаючи з пошуків. В той же час, вона є неоднозначною, складною, багатоплановою і у багатьох випадках вимагає нестандартних рішень.

Всі корисні копалини, що розташовуються на території нашої країни, є державною власністю, тому перш ніж прийняти рішення про продаж, необхідно визначити цінність території для національного багатства країни.

Після того, як відбувається оцінка родовищ корисних копалин, легше визначити, яка ж буде гірська рента в даному конкретному випадку. Як правило, її частина надходить державі, решта залишається тій компанії, яка стає власником землі і може займатися видобутком корисних копалин.

Головним критерієм оцінки виступає вартість сировини, яка отримується та її співвідношення з обсягом необхідних інвестицій.

Також варто враховувати характер виробленого продукту з точки зору його транспортабельності, наявності конкретних споживачів і відстань транспортування продукції.

Оцінка родовищ корисних копалин залежить не лише від характеристик самого родовища, але і від деяких зовнішних факторів, які можуть з часом змінюватися. Ці фактори включають фактичну потребу в тій чи іншій мінеральній сировині, формування ціни на нього та розвитку технологій видобування.

Для грамотної оцінки природних ресурсів необхідний високий професіоналізм, чудове знання цієї тематики, володіння сучасними методиками досліджень та комплексний підхід до вирішення питань, що виникають у процесі експертизи. Всі ці якості має компанія “Укргеопроект”.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта та високий рівень роботи. Ми гарантуємо конфіденційність інформації та забезпечуємо максимальну достовірність наших висновків.

Ми допоможемо Вам прийняти правильне рішення на рахунок інвестування конкретного проекту з розробки надр та видобутку корисних копалин.

Детальнішу інформацію про нас та наші послуги читайте на нашому сайті http://ukrgeoproekt.ub.ua/ua.

Чекаємо на Ваше замовлення!