Буріння свердловин на воду найбільш затребувана послуга серед індивідуальних забудовників, які не можуть або не хочуть приєднуватися до системи централізованого водопостачання.

Свердловина, через яку поставляється питна вода, являє собою досить складну інженерну споруду. Для її успішної та довгострокової експлуатації необхідний комплекс проектних робіт і геологічних вишукувань з метою визначення оптимальної глибини свердловини. Після того, як свердловина пробурена, встановлюється робоча колона і фільтри. Розташування фільтрів безпосередньо на водоносному рівні, дозволяє отримати якісну питну воду без домішок. Фільтрами оснащуються свердловини, розташовані в породі з нестійкою або слабостійкою структурою. При бурінні свердловин глибинних фільтри не встановлюються. Термін експлуатації таких свердловин набагато довше терміну експлуатації свердловин з фільтрами.

Буріння свердловин на воду ТОВ «Гірська компанія «Укргеопроект» здійснює на наступні водоносні горизонти:

- Полтавський - глибина залягання 30-50м;
- Харківський - глибина залягання 50-120м;
- Бучакський - глибина залягання 60-120м;
- Сарматський - від 20 до 350м;
- Сеноманський - 80-140м.

Глибина залягання горизонту може істотно відрізнятися в різних областях і районах України. Вода полтавського і харківського горизонтів має характеристики, які більше відповідають технічній, ніж питній воді. З бучакського та сарматського горизонтів надходить чиста питна вода, а з сеноманського відрізняється високою стерильністю і дуже приємними смаковими якостями. Наша компанія має в своєму розпорядженні цілий арсенал високопродуктивного сучасного обладнання і штат професійних співробітників, що дозволяє нам не зупинятися на досягнутих рівнях і продовжувати видобувати воду з більш глибоких горизонтів. Буріння свердловин ми можемо провести до юрського горизонту, глибина залягання якого в Київській області коливається в межах від 160 до 280 м. Води юрських відкладень прісні, м'які в основному слаболужні. Наша компанія також виконує:

- Буріння свердловин на граніти;
- Буріння свердловин на крейдяні відкладення;
- Буріння свердловин на вапняки.

Буріння свердловин в даний час повсюдно приходить на зміну криницям і водозаборам з поверхневих водойм, які мають високий рівень хімічного, технічного і бактеріального забруднення. Близькозалягаючі водні горизонти в більшості забруднені різними відходами натрієвих добрив, пестицидами, гербіцидами та іншими різновидами отруйних речовин, концентрація яких іноді досягає досить високого рівня. Якісна питна вода сьогодні видобувається з глибини не менше 30-50м. Наша компанія пропонує комплекс робіт по водопостачанню, який включає:

- Проектування та буріння свердловин на водоносні горизонти з різною глибиною залягання;
- Оснащення свердловин водопідйомним обладнанням;
- Будівництво водопроводу, як для централізованого, так і для автономного водопостачання.

Наша компанія здіснює буріння свердловин не тільки для водопостачання. Ми буримо свердловини при проведенні пошукових та геологорозвідувальних робіт, при інженерно-геологічних вишукуваннях і при різнопланових будівельних роботах. Всі види буріння свердловин ми виробляємо на високому інженерно-технічному рівні відповідно з наданими замовником завданнями в строго обумовлені терміни. Наша компанія забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта та надає комплекс консультаційних послуг з метою ознайомлення клієнта зі специфікою проведених робіт і вибору найбільш оптимального їх варіанту.