Виведемо на чисту воду, або Де замовити буріння водяних свердловин?

Без води неможлива життєдіяльність людини. Вона є дуже важливим компонентом життя і значною мірою впливає на рівень комфорту. Якщо ви плануєте придбати будинок або ділянку, вам обов'язково варто подбати про те, звідки ви візьмете воду. Знайти підходящий спосіб водопостачання - одна з найважливіших задач, яку вам належить вирішити. Варіантів є безліч. Але дійсно зручний   - лише один. Це буріння водяних свердловин на вашій ділянці. Воно дозволить вам отримати чисту питну воду без шкідливих домішок. Замовити цю послугу ви можете, звернувшись в компанію "Укргеопроект".

Буріння водяних свердловин: особливості

Наша компанія вирішить ваші проблеми  водопостачання, запропонувавши найкращі варіанти для вашої ділянки. Якщо потрібний обсяг води 1-5 куб.м., ми виконаємо буріння дрібнотрубчатого колодязя або свердловини глибиною до 20м на перший водоносний горизонт. Цей варіант не вимагає узгоджень і дозволів.

Другий варіант - у разі потреби води 3-5 куб.м. і вище. Для отримання питної води проводиться буріння артезіанської свердловини. Воно здійснюється на водоносні горизонти з різною глибиною залягання, зазвичай від 20 до 800 м.

Наші фахівці мають великий досвід у проведенні цих робіт і гарантують виконання їх на найвищому професійному рівні. У спектр робіт входить власне буріння свердловини, проведення дослідної відкачки, відбір проб води та проведення лабораторних аналізів. Ми здійснюємо монтаж водопідйомного обладнання, виготовлення паспорта свердловини. У разі необхідності можлива підготовка матеріалів для отримання замовником спеціальної ліцензії на ділянку надр та проектно-кошторисної документації.

Скільки коштує буріння водяних свердловин?

Що стосується вартості послуг, то вона визначається декількома факторами. Це глибина свердловини, її конструкція, матеріали, які використовуються при бурінні та облаштуванні свердловини. Кошторис може бути складений згідно розцінок Держбуду України. Ми ретельно прораховуємо вартість буріння свердловини і узгоджуємо її з замовником.

Буріння здійснюється сучасними буровими установками 1БА-15В і УРБ-2.5А. Всі матеріали, які при цьому використовуються, відповідають санітарно-технічним нормам. Телефонуйте нам вже зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію. Після визначення ваших потреб в якості і кількості води, розташування місця буріння свердловини ми надамо вам рекомендації щодо глибини буріння, конструкції свердловини, матеріалів для її спорудження. Після узгодження вартості ми почнемо буріння свердловини.